+90 (332) 239 20 00
444 1 687
 

KURUMSAL

“ Sektöre Yön Veren Güç” sloganıyla sektöründe faaliyet gösteren SCF; güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. SCF, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedeflemiştir.


 

Ürünlerinde yüksek kaliteli çelik döküm kullanan SCF, uzman metalürji mühendislerinin çalışmaları sonucu, dünya standartlarına uygun iş makinesi kazıyıcı ve koruyucu parçaları üretmektedir.

SCF; tüm iş makinalarına yönelik yekpare kazmalar, kazma uçları, adaptörler, kepçe önleri ve segmentleri, dozer orta ve uç bıçakları, riper sankları, riper uçları üretimi yapmaktadır.

Üretim hattımızda 700’e yakın farklı referans üretilmektedir. Bu üretimin önemli kısmını çeşitli iş makinalarına orijinal ekipman üreticisi olarak yapılmaktadır.
 

VizyonumuzKüresel ölçekte sektöründe ‘Kural Koyan’ bir firma olmak.
 

MisyonumuzTüm paydaşların asgari müşterekte birleşerek maksimum pay alırken, “sürekli öğrenen” firmamızda “üretilen değerleri” en ekonomik şekilde sektörün hizmetine sunabilmektir.